Kurye şirketlerinin arasında seçim yaparken en önemli konular hızlı ve güvenli şekilde kuryenizin istenilen kişiye ulaştırılmasıdır. Motkurye, siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenilir bir motorlu kurye deneyimi sağlamaktadır. Motorlu kurye personelimiz yıllardır hızlı ve güvenli kargo hizmeti gerçekleştirmektedir. Motorlu kurye hizmetimiz en geç 90 dakika içinde sonuçlandırılmaktadır.
Kuryeniz istediğiniz yere ulaştırıldığı zaman tarafımızca bilgilendirme yapılmaktadır.Kurye ihtiyaçlarınızda 0212 222 27 34 numaraları telefonumuzdan bize ulaşabilir ve kurye siparişlerinizi bırakabilirsiniz. Motorlu kurye sektöründe yıllar süren tecrübemiz ve hizmet kalitemizle, Motkurye adından sıkça söz ettirmektedir.

İstanbul içi kurye ihtiyaçlarınızda her zaman Motkurye’yi tercih edebilirsiniz. Birçok gönderi seçeneğini bir arada bulabileceğiniz şirketimizde müşteri memnuniyeti temel amacımızdır. Birçok gönderi seçeneğiyle beraber, Motkurye siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst planda tutmaktadır.

Araç Kurye

Motorlu Kurye

Yaya Kurye